Menu

Wyszukiwanie

Ogłoszenia duszpasterski

XI Niedziela zwykła – 18.06.2017

 

1.    Procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła w oktawie Bożego Ciała są codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

2.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.    W najbliższy czwartek, 22 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Zaparaszamywszystkie dzieci z rodzicamina ten szczególny dzień i błogosłaqwieństwo. W tym dniu również w sposób szczególny przyzywamy wstawiennictwa św. Jana Pawła II.

4.    Msze św. w czwartek w Chołowicach i Mielnowie o 16.30, w Korytnikach o 17.30, w Krasiczynie o 18.00.

5.    Msza św. z Róży Rodziców, im. św. Jana Pawła II w int. dzieci o błogosławieństwo Boże i opiekę świętego patrona – w czwartek o 18.00.

6.    W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.

7.    To również dzień zakończenia roku katechetycznego i szkolnego. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji - Msza św. o godz. 8.00 dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

8.    W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – odpust w katedrze.

9.    Bóg zapłać parafianom: Kraus Iwona, Olszańska Janina, Olszański Krystian, Olszańska Sylwia, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Zwolińska Zofia, Kaszycka Elżbieta, Kruk Małgorzata, Szczepańska Renata, w Korytnikach: Alicja Pilch, Marcelina Wieczorek.

10.        Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na 37-mą pieszą pielgrzymkę z Przemyśla-Katedry na Jasną Górę w dniach 4-15 lipca w grupie Świętego JACKA. Szczegóły na plakacie w gablocie.

11.        Przemyska Asysta Kalwaryjska serdecznie zaprasza wszystkich chętnych dziewczynki i panny, chłopców i kawalerów do wstąpienia w jej szeregi. Spotkania będą odbywać się u Ojców Franciszkanów we wtorki i czwartki począwszy od 11 lipca o godz. 18.00 – więcej infor. na plakacie w gablocie.

12.        W przyszłą niedzielę Święto Naszej Gminy. 

13.        Zmarł w minionym tygodniu z naszej wspólnoty +Roman Leszczuch, uczestnicy pogrzebu ofiarowali 9 Mszy św. Dobry Jezu...

 

Msze Święte

Niedziele i Uroczystości


KRASICZYN

godz. 8.00, 11.00, 17.00

KORYTNIKI

godz. 9.30

MIELNÓW

godz. 9.30

CHOŁOWICE

godz. 8.30

 

Dni powszednie


KRASICZYN

godz. 17.30

KORYTNIKI

piątek godz. 17.00

MIELNÓW

piatek godz. 16.00

CHOŁOWICE

piątek godz. 16.00

Kancelaria Parafialna

Kancelaria czynna codziennie w godzinach: 18.30 - 19.00


W sprawach związanych z pogrzebem - w każdej chwili.

Święta

Wtorek, IV Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jerzego, męczennika albo wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika

Licznik

Liczba wyświetleń:
2969044