Menu

Wyszukiwanie

 

1.    Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.

2.    W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Przy okazji poświęcenia będą zbierane ofiary na samochody dla misjonarzy (1 gr za bezpiecznie przejechany kilometr w minionym roku).

3.    We wtorek święto św. Jakuba Apostoła. Pod tą samą datą czcimy też św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach.

4.    W środę, 26 lipca, w liturgii wspominamy św. Joachima i św. Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Módlmy się też za naszych rodziców i dziadków – tych żyjących i tych powołanych już do wieczności. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    Bóg zapłać parafianom: Zybińska Helena, Zybińska Ewelina, Szafrańska Barbara, Szafrańska Katarzyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Fedyk Danuta, Rodzeń Wioletta, Szal Monika, Bąk Zyta, w Korytnikach: Litwin Teresa, Wilk Agnieszka.

7.    W przyszłą niedzielę Msza św. dziękczynna za dar pielgrzymki do Krakowa i Zakopanego na sumie o godz. 11.00.

8.    Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

Rafał Stanisław Batko, s. Henryka i Danuty Gagat, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie z Anną Marią Rybak, c. Henryka i Marii Świrk, ur. w Przemyślu, zam. w Tarnawcach. Zapowiedź I.

Tomasz Paweł Laryś, s. +Ryszarda i Alicji Kruk, ur. w Przemyślu, zam. w Przemyślu z Justyną Anną Grodecką, c. +Władysława i Krystyny Kopczak, ur. w Przemyślu, zam. w Przemyślu. Zapowiedź I. 

Mateusz Stawarz, s. Eugeniusza i Grażyny Lenczyk, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie z Moniką Miechowicz, c. Piotra i Janiny Nocuń, ur. w Bartoszycach, zam. w Górowie Iławeckim. Zapowiedź II. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.

Msze Święte

Niedziele i Uroczystości


KRASICZYN

godz. 8.00, 11.00, 17.00

KORYTNIKI

godz. 9.30

MIELNÓW

godz. 9.30

CHOŁOWICE

godz. 8.30

 

Dni powszednie


KRASICZYN

godz. 17.30

KORYTNIKI

piątek godz. 17.00

MIELNÓW

piatek godz. 16.00

CHOŁOWICE

piątek godz. 16.00

Kancelaria Parafialna

Kancelaria czynna codziennie w godzinach: 18.30 - 19.00


W sprawach związanych z pogrzebem - w każdej chwili.

Święta

Wtorek, IV Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jerzego, męczennika albo wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika

Licznik

Liczba wyświetleń:
2969080