1.    Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.

2.    W dzisiejszą niedzielę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Wydarzenie to było umocnieniem wiary Apostołów przed męką Pana Jezusa. Jest ono również zaproszeniem do prowadzenia intensywnego życia wewnętrznego, poznawania Pana Boga na drodze sakramentów i modlitwy.

3.    W środę, 9 sierpnia, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), patronki Europy.

4.    W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    Bóg zapłać parafianom: Łesejko Maria, Uberman Jadwiga, Ambroziewicz Elżbieta, Żyła Sylwia, Żyła Klaudia, Kucharska Jadwiga, Pisarska Ewa, Pisarska Karolina, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Kaczkowska Adela, Fok Tadeusz, Sosa Anna, Doktor Natalia, Fedyk Joanna w Korytnikach: Pluta Lucyna, Chudzio Barbara.

7.    W najbliższą sobotę wyrusza piesza pielgrzymka na Kalwarię. Msza św. o godz. 6.00 i po niej wyruszamy na trasę. Bardzo prosimy o zapisy dzisiaj bo musimy zarezerwować noclegi.

8.    Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

Stanisław Kazimierz Gierula, s. +Jerzego i Marii Mazurek, ur. w Przemyślu, zam. w Ostrowie, z Agnieszką Justyną Kondracką, c. Andrzeja i Marii Kilon, ur. w Przemyślu, zam. w Korytnikach. Zapowiedź I.

Mateusz Dawid Gołębiowski, s. Jana i Grażyny Młynarskiej, ur. w Przemyślu, zam. w Mielnowie z Paulina Katarzyną Kowalską, c. Janusza i Danuty Piwowarskiej, ur. w Jarosławie, zam. w Jarosławiu. Zapowiedź II.

Rafał Krzysztof Kostka, s. Andrzeja i Krystyny Sobień, ur. w Przemyślu, zam. w Śliwnicy z Natalią Wojciechowską, c. Tadeusza i Marianny Tworek, ur. w Przemyślu, zam. w Korytnikach. Zapowiedź II.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.

Wtorek, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn